فارسی | English | Russia

چهارشنبه 5 اردیبهشت 1403

آخـرین خبـــر

استفاده از توان سازمان همیاری برای کمک به تحقق برنامه‌های آستان قدس رضوی

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی در دیدار با قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی بر همکاری در حوزه های مختلف اقتصادی، تامین نیازها و تحقق پروژه های این آستان تاکید کرد.

به گزارش اداره ارتباطات و رسانه بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس رضوی به نقل از ایلنا از مشهد، محمدرضا تازیکی با مالک رحمتی قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی دیدار و در خصوص سازوکارها و زمینه های موجود برای همکاری های مشترک گفت و گو کرد.

وی در این نشست با تشریح ظرفیت‌های سازمان همیاری شهرداری‌های استان، اظهار کرد: با توجه به پتانسیل‌ها و تجربیات سازمان، آمادگی داریم در جهت کمک به تحقق برنامه‌های اقتصادی و توسعه‌ای آستان قدس رضوی در بخش‌های گوناگون استان، مشارکت موثری داشته باشیم.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی نیز در این دیدار در خصوص زمینه های همکاری مشترک با سازمان همیاری، بیان کرد: با توجه به ظرفیت موسسه صنعتی گوشت مشهد، می توان از این امکان درجهت تامین گوشت مورد نیاز مهمانسرای حرم مطهر حضرت امام رضا(ع) بهره برد.

مالک رحمتی ادامه داد: در حوزه توسعه منطقه آزاد اقتصادی سرخس و سرمایه گذاری در بخش هایی از این مجموعه نیز آمادگی داریم در قالب عقد تفاهم نامه از توان همکاری سازمان همیاری استفاده کنیم.

وی افزود: با توجه به تجربیات حوزه محیط زیست سازمان همیاری شهرداریهای استان، میتوان در جهت انجام مطالعات و تحقیقات تخصصی در حوزه پسماند نیز از پتانسل‌های موجود در این نهاد استفاده مناسبی انجام داد.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: سرمایه گذاری و مشارکت در حوزه بهره برداری از املاک آستان قدس در مشهد و دیگر شهرها با بهره گیری از توانمندیهای سازمان همیاری شهرداریهای استان در حوزه های تخصصی موجود به ویژه در بخش عمرانی، گردشگری و … نیز از دیگر مواردی است که آمادگی داریم با این سازمان همکاری کنیم.

عضویت در خبرنامه

آخرین اخبار و مناقصات را دریافت کنید